about me

Welcome on my blog, you can leave a comment at my logs, these can be in German, English and of course in Dutch :-D I'm blogging since Juni 2004.

Sinds 1970 in Chur/ Zwitserland, Nationaliteit Zwitsers / Nederlands (double citizen) Freelance fotojournalistin. Getrouwt met Urs, twee dochters + twee Sacred Birman Cats. Het nederlandse woordenboek weer uitgegraven en laten wij het beste hopen, (met het nederlands!).

Mijn interessen: fotografie, reisen, lezen, architektur, archaeologie, charterbootvaren, leuke mensen ontmoeten, computer en webdesign.

Rédacteur
Medium4You

Creative Commons License
Dieser Weblog ist unter einer Creative Commons-Lizenz lizenziert.

Last Comments

Actiefront! / Rok… (Scotland 2010): Prettige vakantie allebei…
Tes (Scotland 2010): Veel plezier daar in Scho…
Xiwel (Scotland 2010): Mochten jullie het nog ni…
Hanny (Scotland 2010): Veel plezier toegewenst i…
Paula (Scotland 2010): Fijne vakantie en veel pl…
Bloempje (Scotland 2010): Hele fijne vakantie toege…
Bloempje (iPad / Provider): Die truc van geld verdien…
joanna (iPad / Provider): @Hanny, zo erg is het nie…

Calendar

« June 2010 »
S M T W T F S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Archives

01 Jan - 31 Dec 2010
01 Jan - 31 Dec 2009
01 Jan - 31 Dec 2008
01 Jan - 31 Dec 2007
01 Jan - 31 Dec 2006
01 Jan - 31 Dec 2005

Nederlandse bloggers worldwide.

Moon.
My Facebook.
Midlifer.
Xinix.
Rene in Zeeland.
Belinda.
di Mario.
Sarjenka.
Jacky.
Tienerdantien.

Carpe Diem.
BertesHier.
d 'Alledaagse.
Gerooide.
Buttercup.
Klapdoos.

Pacopainter.
Bespiegelaar.
Radar.
Rob Hamilton.
René, radio verslaggever.
Harriet.
Wilcootje.
Bloempje.

Marjan.
Klaproos.
Tagrijn.
Sjoukje's Cat's.
Hanny.
Ellebelle.

Sebbo.
Renesmurf.
Actiefront, de oppositie.
Palisa.
Pasula.
de Smurf, een Brabantslogje.
Margriet geniet.
Swissphotography
Photo Global Switzerland

Pivot Forums
Pivot Help

Miscellany

NetZone AG

Powered by Pivot - 1.40.5: 'Dreadwind' 
XML: RSS Feed 
XML: Atom Feed 

28 August 10 - 11:28Scotland 2010

Wij staan in de startgaten voor Scotland. Morgen Zondag moeten wij om 10.00 AM op de airport zijn in Zürich, Dan gaat het eerst naar A'dam, een transfer en dan van A'dam naar Edinburgh. Onze dochter Steffi waait ons uit en neemt dan ook gelijk onze auto weer mee naar Chur. 14 dagen afstellen op het parkingdek van de airport is n.l nogal kostspelig, die verlangen CHF 300.- Dochter blij dat ze een vaarbare zitgelegenheid heeft en wij blij dat wij 300.- sparen. Vandaag de koffer pakken, voor de katten heb ik alles in huis, de woning is schoon en onthaart (katten!)

Het is slecht weer hier, het stormt en regent naja, wij weten dat het niet in de zomer gaat in Scotland. Maar wij hebben een warm dak boven onze hoofd en tegen de kou kan men kleding meenemen. Wij verheugen ons echt. In ons hotel hebben wij internet dus er kan niks meer scheef lopen (hoop ik ;-) )

Hieronder onze homepage adres met onze aventuren.

Een prettige weekend webbies, with love from Switzerland.

http://www.photoglobal.ch/scotland

- Travel - six comments / No trackback - §

24 August 10 - 22:11iPad / Provider

De iPad, een ontzettend leuk deeltje, maar de provider, zeg de telefoon gezelschappen hebben schijnbaar lont geroken. Kado heb ik iPad Urs met een prepaid simkaart met CHF 40.- erop, nu na een maand had hij er nog maar 1. Oke, vermoedelijk had het met de wireless, voordat ik die wlanrepeater aangehangen heb niet funkioneert, heb ik kunnen weten. Nu dat wij op reis gaan, meent Urs daar kan een abo misschien beter zijn. Dus ik naar de Swisscom. Nu ik viel uit alle wolken, verlangen die toch voor een flatrate per maand CHF 59.- en dat voor een apparaat met dat je niet eens telefoneeren kan !!! Dus ik heb de prepaidkaart weer geuploaded en dan kijken wij eens hoelang dat houdt. Ik kan mij voorstellen hoe dat gaat met mensen die klakkeloos aannemen wat die provider er eentje aanraad. Aan het einde van de maand ligt dan een rekening in de bus die gezouten is. Nu ik zelf heb een mobielabo al sinds jaren voor mijn laptop, CHF 10.- + worldoption totaal CHF 15.- per maand, (upload/download CHF 3.- per MB) mijn navraag? Doet de swisscom niet meer aanbieden, en waarom? Lapidaire antwoord: is te weinig verkocht en alle nemen het abo voor CHF 59.- Ja, zo kan men ook geld maken en dat op de rug van de klanten. Toch maar eens overleggen of ik de provider zal wisselen want die hele geschiedenis heeft mij niet zo aangeturnt.

With love from Switzerland

- Gadgets - three comments / No trackback - §

06 August 10 - 14:06wlan repeater

Men leert nooit uit hoor!

AVM Fritz Box NG

De wlan repeater loopt en is fantatastisch. Het leuke was dat ik mijn specialist opgebelt had en daar hij toevallig gisteren in Chur was kwam hij op een sprong voorbij, mijn installatie bekeken en ik had alles juist gemaakt, van hem een schouderklopje gekregen. Een koffiebreak en na 10 min, was hij de deur weer uit. By the way hij had ook nog nooit zo'n ding installeert.

Nu kan ik mijn laptop ook in mijn slaapkamer meenemen en Urs heeft voor z'n iPad een super verbinding. Daar zit n.l een prepaid kaart in, is dus net als een mobieltje. Over ons netwerk kost het dan niets.

Een prettige dag and love from Switzerland

- computer - three comments / No trackback - §

05 August 10 - 09:37Daily Stuff

Wij gaan ervoor. De 28.ste August vertrekken wij naar Edinburg / Scotland, ons Engels weer een beetje ophalen. Mooi hotel midden in de stad en maar vijf min. lopen naar de school. Wij verheugen ons nu al. Hopelijk hebben wij een beetje goed weer, verwachten doen wij niks want dit jaar is het sowieso overal pet.

Hier giet het vandaag weer pijpenstelen, alles is grijs in grijs, om depro ervan te worden, dan heb ik liever sneeuw. In ieder geval heb ik sinds een paar weken geen hooikoorts meer, dat is het dan het allenige postieve van die nattigheid.

Steffi is nu definitief verhuisd van Zürich naar Chur en het bevalt haar zeer bij radio DRS.

Ik ben een website aan het maken voor Scotland en probeer een Wlan repeater aan het lopen te brengen, tot nu niet gelukt. Wat een wlan repeater is vragen jullie misschien. Nu mijn modem is draadloos en naar de gegevens van de Swisscom heeft die een rijkwijdte van 60 mtr. Nu in onze woning heb ik knappe 8 mtr. en onze woning is groot, dus alleen de helfte wordt afgedekt. Op zoek naar een betere atenne voor die modem, was niet verkrijgbaar maar werd mij van de swisscom aangeraden een wlan repeater te installeeren.

Mijn name was haas! Ergo moet mij hulp halen, want die moet ik manuell instellen en met zo'n draadlozes netwerk ben ik niet zo goed, om te zeggen daar ben ik een nul! Tsja, nobody is perfect.

Afsluitend nog een leuke foto van Maica, zij heeft de krantenverzamelaar ondekt.

Maica

- daily stuff - two comments / No trackback - §

22 July 10 - 20:34Trouwdag en een iPad!

38 jaar zijn wij in deze dagen met elkaar getrouwt Urs en ik. Zoals ik altijd zeg:  Urs hoe heb je het  met mij uitgehouden, antwoord: ach dat is gewoon zo gegaan.

Voor hem als een hartelijk bedankt voor al die spannende jaren een kadootje gekocht, en wel een iPad  van Apple, het was glunderen hoor, maar dat wist ik wel. Zoiets is aan de Urs besteed.  Verpakt in een mooie leren hoes, hij was plat!

De iPad: een super gadget.  Verleden jaar was het al een thema in huize Habluetzel, vooral vanwegen de iBooks.  Maar iPad kann veel meer, voor mij een navolger van de netbooks….. die zien er in vergelijk niet meer zo goed uit.

Wireless, 3G en 32 GB, micro simcard (prepaid) eens kijken wat het brengt. Men kann ja nog altijd updaten voor het buitenland. Ik ben ja altijd met de laptop  erbij.

Een vrolijke avond, glaasje wijn en een proost op de volgende jaren.

- daily stuff - seven comments / No trackback - §

08 July 10 - 11:33hooikoorts!

Sinds een week heeft het mij gepakt en dat de eerste keer in de zomer, de hooikoorts.

Het is jammer want met dat mooie weer ben ik graag buiten. Is momentaan geen goed idee helaas. Tot nu toe alleen in het voorjaar last gehad, door de lange winter die wij hier gehad hebben waren er geen pollen in de lucht, daarvoor nu om zo meer. Hopelijk gaat het snel voorbij want ik slaap slecht met die hoesterij in de nacht :-(

Een prettige dag webbies.

- daily stuff - six comments / No trackback - §

29 June 10 - 17:27Brood en Spelen!

Eigenlijk is het onbegrijpelijk: in de golf van Mexico lopen er op het moment tot 9,5 milljoenen liter olie, per dag wel te verstaan, in de open zee.

In Duitsland valt de regering uit elkaar, in Griekenland vecht men tegen een faillissement, en wij kijken voetbal.

Inplaats van het beetje nadenken over de grootste millieuvervuiling in de geschiedenis berichten de media over "Fernandes en co....." voetbalgeschiedenis is lucratiefer.

De media gaan op emotionen omdat zij verkopen moeten en de verkoop loopt beter over emotionen als over het nuchtere verstand.

De reale problemen worden in de achtergrond verplaatst, komen zo graag in vergetenheid. Al de romeinse keizers bediende zich dit principe en brachten het volk afleiding door circusspelen en wagenrennen. :-)

Niets tegen een spannend voetbalspel maar zo omvattend?

De media berichten ja liever "en al meer" voor hun eigen huisdeur als over het globale gebeuren. Tenminste is die voetbal WM in Zuid-Afrika, dus ook met een beetje wereldpolitiek.

With love from Switzerland

- international - five comments / No trackback - §

22 June 10 - 20:18Ditjes en datjes!

Daar ben ik dan weer op mijn weblog, mijn nieuwe aanwinst (Laptop) loopt prima. Ik ben langzaam een experte in een compi nieuw opzetten. ;-)  Al mijn software is weer geinstalleert een paar drivers moeten downloaden vanwegen Win7 maar wat ik nog mis aan programma's kan ik weer halen op de harddisk van de " laptop die geen wijn verdragen heeft". Tenminste de HD was nog leesbaar! ;-) 20 jaar op de computer maar zoiets was mij ook nog nooit gebeurt. Pech is het geweest zei mijn handelaaar, nu die heeft goed praten...voor mij is het een dure "pech" geweest.

Koud is het hier, niks van zomer, als het 15° is, zijn wij al blij!

Dan nog dit: kennen jullie die afzuigkappen boven een kookhaard? Nu wij hebben er ook eentje, al in het begin toen wij hier in de woning verhuisd zijn had ik al bemerkt dat dat ding niet goed afzuigt, wel een melding gemaakt maar na vier jaar is het nog niks beter geworden. Vandaag dat ding weer eens schoongemaakt maar het vet druipt gewoon eruit ook na een week. Maar eens die firma opbellen wat men daar kan veranderen.

De 28. Augustus gaan wij naar Edinburg / Scotland, weer in een spraakschool, in ieder geval weten wij wat voor weer het is, tenminste niet warm.
Deze keer niet in een "bed and breakfast" (zijn altijd ver weg van het centrum) maar in een hotel. Kost een beetje meer maar dan zitten wij tenminste in het centrum, niet onbelangrijk vinden wij. :-)

Zo webbies dat was het weer, naja in huize Habluetzel loopt altijd wat, of in positieve of in het negative.

With love from Switzerland.

- daily stuff - six comments / No trackback - §

Linkdump

05 05 07 14:00Fotografie

 

My online Fotoalbum

update 25. Nov.2009 English in Chester

update 27.09.2008 Schlagerfestival in Chur 2008

update 19.May 2008 Venedig, een bootreis over de lagune van Venetie.

update 28.Mai 2008, Eröffnungsfest Bahnhof Chur 23 - 25 Mai 2008

- - §

Recent Entries